דף הביתעדכוניםkamפרופיל חברהשרותי הסעות רכבים פנוייםהסעת נכים מפת האתר לוח רכב גלרייה צור קשר
פרופיל חברה » העיר אשקלון

אשקלון הינה עיר דרומית גדולה,  בין אשדוד לעזה. אשקלון שוכנת לחופי הים התיכון ומוזכרת אף בתקופת התנ"ך,  בספר יהושע ובספר שופטים.(שנת 1380 לפני הספירהIאשקלון,  כאמור,  היא עיר עתיקה מאוד ואף נמצאו בה שרידים ארכיאולוגיים מתקופה עתיקה ביותר מהתקופה הכלקוליתית,      תקופה אשר בין תקופת האבן החדשה לתקופת הברונזה. תקופה אשר בה רואים שימוש מוקדם של כלי מתכת לצד כלי האבן. את שרידיה של אשקלון העתיקה,  ככל הנראה מן התקופה הזו,  ניתן לראות בפארק הלאומי של אשקלון..

עם השנים גדלה וצמחה אשקלון תחת שילטונם של עמים שונים ותרבויות שונות וביניהם: כנענים,  פיניקים,  ממלכות הלניסטיות,  רומאים,  ערבים וצלבנים. כל עם תפס את מקום קודמיו בכוח הזרוע.

לאחר שגורשו הצלבנים בידי המוסלמים,  הרסו האחרונים את העיר ואף הרסו את הנמל שלה. לאחר שנים,  חזרו הצלבנים בהנהגתו של ריצ'רד לב ארי ושיקמו את העיר והביאו לתחייתה המחודשת.

כיום העיר אשקלון היא עיר שוקקת חיים,  לחופה אפשר למצוא טיילת יפה לאורך החוף ומסעדות הפזורות להן להנאת התושבים והתיירים,      ביניהן בתי קפה,  מסעדות דגים טובות ועוד

לאוהבי חיי הלילה,  אשקלון מציעה מועדוני לילה ופאבים,  המהווים מוקד משיכה לתיירים ולתושבי המקום.

אשקלון מחזיקה בכ-12 ק"מ של רצועת חוף יפייפיה. כמו כן,  ניתן למצוא בעיר אשקלון מרינה מטופחת,  אשר משמשת כנמל בינלאומי לתיירות ולספנות וכן מלונות וכפרי נופש.
Generated by ™ 2007-2018 Sitemap  Contact us  Set as homepage
בניית אתרים
מחפרון | עבודות עפר באשדוד | טרמפים | טרמפים | טכנאי מחשבים בירושלים |